Ana Sayfa Featured Sihirbazlık Kursu ve Dersleri

Sihirbazlık Kursu ve Dersleri

0
Sihirbazlık Kursu ve Dersleri

Sihirbazlık eğitimi almak kişiye hitabet yeteneği, farkındalık, sosyal beceriler, analiz becerileri, el becerileri, algı yönetimi ve benzeri pek çok konuda faydalı olur. Sihirbaz olmak isteyenler veya sihirbazlığı tanımak isteyenler sihirbazlık kursu veya derslerinden faydalanabilir.

Usta bir sihirbazdan eğitim almak, kitap okumak, dvd izlemek, internette yazı okumaktan kat ve kat daha faydalıdır. Ustanın bir kaç cümlesi hayatınızı değiştirebilecek güçte olabilmekte ya da size ömür boyu çok faydalı olabilecek pratik bir bilgi verebilmektedir. Unutmayın ki ustalar bulundukları konuma çok çalışarak gelmişlerdir ve belki sizin bugün göremeyeceğini hataları, püf noktalarını, detayları kolaylıkla görebilmektedirler.

Türkiye ‘de iyi kötü çeşitli sihirbazlık eğitimi üzerine denemeler zaman zaman olmaktadır ancak talep azlığı sebebiyle hepsi kısa ömürlü olmaktadır. Yıllardır devamlılığını koruyan sihirbazlık dersleri, sihirbazlık eğitimi, sihirbazlık kursu ; ünlü sihirbaz Doruk Ülgen tarafından verilmektedir. Bu kurs hakkında detaylı bilgiyi şu linkte bulabilirsiniz;

sihirbazlık kursu

Sihirbazlık eğitimleri amatör ya da profesyonel kişilere verilebilmektedir. Hiç bir şey bilmeyen birine kolay ve hızlıca sihirbazlık öğretilebilir ya da bir profesyonele özel eğitim ve danışmanlıkla kendini geliştirmesi, yeni gösteriler üretmesi, gösterilerini, sunumlarını vb. güçlendirmesi sağlanabilir. Doruk Ülgen ‘in web sitesinde çeşitli sihirbazlık eğitimleriyle ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Sihirbazlık dersleri çocuk gruplarına ya da yetişkin gruplarına uygun şekilde verilebilmenin yanı sıra bir şirketin satış personeline yönelik veya yöneticilerine yönelik gibi, özel topluluklara faydalı olacak şekilde planlanarak verilebilir. Tabii ki bu tarz çalışmaları sadece tecrübeleri usta sihirbazlar tarafından tasarlanıp, uygulanabilir.

Sihirbazlık çocukların gelişimine büyük katkı sağlamanın yanı sıra yetişkinler için de önemli hayat becerileri kazandırabilmekte, hem sosyal ilişkilerinde hem de iş hayatlarında yardımcı olabilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Araç çubuğuna atla