Sihirbazlık Kitabı

0
Sihirbazlık Kitabı

Türkiye ‘nin en iyi sihirbazı kabul edilen Doruk Ülgen ‘in yazdığı, alanındaki en kapsamlı kitap olan Sihirbazlık Kitabı ‘nın açıklamasını ve arka kapak resmini paylaşıyoruz. Kitabi Sihirci.com dan temin edebilirsiniz. Kitabın web sitesi Sihirbazlikkitabi.com ve Doruk Ülgen ‘in web sitesi Dorukulgen.com dur.

Doruk Ülgen Türkiye’nin en iyi sihirbazı olarak gösteriliyor. Pek çok sahne sanatını uzmanca harmanlayarak yarattığı özel gösteriler, performanslar dünya standartlarında oldukça yüksek seviyelerde değerlendiriliyor. Doruk Ülgen kitapta alternatif sunum yöntemleri ve varyasyonları ile birlikte yeni başlayan birinin rahatlıkla öğrenip uygulayabileceği 30 tane birbirinden farklı gösteri öğretiyor, öğrendiğiniz tekniklerle ise dilerseniz yüzlercesini kendiniz üretebileceksiniz.

Bu kitapta Doruk Ülgen size gündelik objelerle, kısa sürede kolaylıkla anlayabileceğiniz ve yapabileceğiniz etkileyici illüzyon gösterilerinin sırlarını, tekniklerini ve en önemlisi başarılı bir şekilde yapabilmeniz için gerekli sunum şekillerini, püf noktalarını anlatıyor. Kitap her şeyin daha net ve kolay anlaşılması için özel olarak çekilen fotoğraflarla destekleniyor. Arkadaşlarınızı, ailenizi ve sevdiklerinizi şaşırtarak onlarla keyifli vakitler geçirebilir, herkesin hep hatırlayacağı ve hayranlıkla bakacağı anlar yaşatabilirsiniz. Çok değil, bir hafta içinde herkes sizin sihirbaz olduğunuzu konuşuyor olacak.

Kitap sadece birkaç gösteri öğretmekten öte, illüzyon sanatının temelini, yapı taşlarını, teorilerini, en önemli özelliklerini, kurallarını ve inceliklerini de anlatıyor. Bu kitabı okuyup, gösterilerini seyirci karşısında yapan biri illüzyon sanatının bir şövalyesi olmaya hak kazanmış, illüzyon sanatının ilkokulunu bitirmiş olacaktır.

Bu linke tıklayarak satın alabilirsiniz; Sihirbazlık Kitabı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Araç çubuğuna atla