Ana Sayfa Sihirbazlık Numaraları Sihirbazlık Öğren Sigara Kaybetme Sihirbazlık Numarası

Sigara Kaybetme Sihirbazlık Numarası

0
Sigara Kaybetme Sihirbazlık Numarası

Sigarayı bırakmak isteyen arkadaşlarımız için çok uygun bir sihirbazlık şovu:) Videoyu izleyip nasıl yapıldığını görelim. Parmaklarınızın arasında eriyip kaybolan bu sigarayı arkadaşınız bir daha bulamayacak.

Fazlasıyla basit bir numarayla karşınızdayız. Henüz yeni başlayan arkadaşlar için güzel bir başlangıç şovu olabilir. Bu gösteride elimizdeki sigarayı kaybedip tekrar ortaya çıkaracağız. Bu şovu yapmak için 1 adet sigaraya ihtiyacımız olacak. Videoyu izleyip nasıl yapıldığını görelim.

Püf Nokta: Evde defalarca tekrar edip pratik yapın, manipulasyon gösterileri, el kabiliyeti mutlaka çalışma ister. Bu sihirbazlık gösterisini yaparken arkadaşlarınızı tam karşınıza oturtun. Eğer baş parmağınıza hafif bir yapıştırıcı sürerseniz, sigarayı oraya yapıştırma imkanınız olacaktır. Örneğin buzdolabınızdaki reçelden birazcık baş parmağınızın orta kısmına sürmeniz halinde yapıştırıcı vazifesi görecektir. Günlük hayatta sağ elini kullananların yapıştırma işlemini sol baş parmağına yapması yok etme açısından hemn kolay hem de daha estetik olacaktır. Sol elini daha çok kullananlar ise yapıştırma işlemini sağ el baş parmağına yapmalılar. Bu gösteriyi yaparken izleyicileri tam karşınıza oturtun.

Alternatif bir anlatım;

Pratik, basit sihirbazlık numaraları .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Araç çubuğuna atla