Scoop – 2006 – Full HD İzle

0
Scoop – 2006 – Full HD İzle

Tarot kartlarının gizemine inanır mısınız? Joe Strombel isminde bir gazeteci, kamuoyunda Tarot Kartı Cinayetleri olarak bilinen bir seri cinayet olayını araştırırken gizemli bir şekilde öldürülür. Bu ölümle birlikte derinleşen araştırma da bir kenara itilir ve olayın esrarı aydınlatılamaz.

Joe Strombel’i tanıyan ve başarılı bir gazetecilik öğrencisi olan Sondra, olayın bu haliyle kalmasına müsade etmez ve araştırmaya kaldığı yerden devam eder. Bu araştırma sırasında içine daldığı sihir dünyası, oldukça ilgisini çekmiştir. Gösterisini izlediği Sid Waterman ismindeki bir sihirbaz, farkında olmadan ona bu cinayet davası ile ilgili önemli bir bilgi verir. İpuçlarının gösterdiği tek bir isim vardır: aristokrat Peter Lyman! Sondra, bu son derece yakışıklı adamın peşine düşer ama duygularını olaylara karıştırmamayı başaramayacaktır.

2005 yapımı Maç Sayısı filminden sonra yeni bir Woody Allen-Scarlett Johansson işbirliği olan Scoop, bir başka başarılı oyuncu ile daha zenginleşiyor: Hugh Jackman! Johansson ve Jackman ikilisinin Prestij filminde de birlikte sergiledikleri uyum, Woody Allen faktörü ile de birleşince bu film için de ayrı bir heyecan yaratıyor.

Film hakkında bilgiler http://www.beyazperde.com/filmler/film-60736/ adresinden alınmıştır. IMDB üzerinden diğer bilgilere ulaşabilirsiniz http://www.imdb.com/title/tt0457513/

Ülkemizde maalesef vizyona girmemiştir.

Trailer

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Araç çubuğuna atla