Ana Sayfa Sihirbaz Oyunları ve Filmleri Sihirbazlık Filmleri Prestige – Prestij İzle – 2006

Prestige – Prestij İzle – 2006

0
Prestige – Prestij İzle – 2006

19.yy sonlarında Londra’da Robert Angier, sevgili eşi Julia McCullough ve Alfred Borden hem arkadaştırlar hem de bir sihirbazın asistanlarıdırlar. Bir gösteri esnasında Julia ölünce Robert, onun ölümünden Alfred’i suçlar ve birbirlerine düşman olurlar. Zaman içinde ikisi de hem ünlü olurlar hem de rakip sihirbazlara dönüşerek birbirlerinin sahne üstünde performansını sabote etmeye kalkışırlar. Alfred başarılı bir hile yapınca Robert, rakibinin sırrını çözmek konusunu takıntı halinde getirir ve trajik olaylar birbirini kovalar.

MUTLAKA İZLENMESİ GEREKEN BİR FİLM !

Film hakkında bilgiler http://www.beyazperde.com/filmler/film-108998/ adresinden alınmıştır. IMDB üzerinden diğer bilgilere ulaşabilirsiniz http://www.imdb.com/title/tt0482571/

Ülkemizde 2006 yılında vizyona girmiştir. Mutlaka izlemeniz gereken The Illusonist’den sonra illüzyon ve sihirbazlık konulu filmlerden bir diğeridir.

Prestij Filminin Fragmanı:

Prestij, Prestij izle, full hd 720p izle, Prestij türkçe dublaj izle, alt yazılı izle, Prestij filmini online izle, The Prestige seyret,Londrada başlayan hikaye inanılması güç sihirbazlık gösterilerinide peşi sıra getiriyor. Prestij için verilen amansız mücadelenin gerçeklerini yansıtıyor.

IMDB Puanı:9.0
Tür:Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri, Hugh Jackman Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler
Vizyon Tarihi:22 Aralık 2006

Prestige Prestij Altyazılı Türkçe Dublajlı Online Hd İzle;

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Araç çubuğuna atla