Parmak Koparma Numarası

0
Parmak Koparma Numarası

3-6 yaş arası çocuklarınıza, arkadaşlarınıza yapacağınız güzel bir sihirbazlık numarası anlatacağız. Baş parmağınızı yok edip dirsek seviyenize kadar getirip daha sonra parmağınızı tekrar eski yerine takabileceksiniz. Videoda göstericimiz hileyi nasıl yaptığını anlatıyor. Parmak yok etme numarası işte bu şekilde yapılmaktadır.

Püf Nokta: Bu numarayı 12 yaşından büyük izleyicilere yaparsanız sizi zor durumda bırakan sorular sorabilir ve hatta size gülebilirler. Sadece küçük çocuklara yapılan bu sihir gösterisini büyükler için denemeyin. Ayrıca izleyicilerin sizin tam karşınızda oturduğundan emin olun. Diğer parmak gösterisi için buraya tıklayın.

Bu da eski klasik parmak koparma numarası;

PARMAK ÇEKİP ÇIKARMA HİLESİ

Şimdi de oldukça basit ve hiç bir malzeme kullanmaya gerek kalmadan sadece göz yanılması(illüzyon) yaparak şaşkınlık verebileceğiniz bir hile öğreneceksiniz. Baş parmağınızı çekip çıkaracaksınız. Nasıl olduğunu anlamak için videoyu izleyelim.

Püf Nokta: Arkadaşlarınızı tam karşınıza oturtun ve arkadaşlarınıza bu gösteriyi yapmadan önce kendinizi kameraya çekip evde kendinizi deneyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Araç çubuğuna atla