Ana Sayfa Sihirbazlık Dünyası Sihirbazlık Sanatı Mutlaka Sahip Olmanız Gereken Sihirbazlık Malzemeleri

Mutlaka Sahip Olmanız Gereken Sihirbazlık Malzemeleri

0
Mutlaka Sahip Olmanız Gereken Sihirbazlık Malzemeleri

Burada listelediğimiz malzemeler, sihirbazlık yapıyorum diyorsanız mutlaka elinizde olması gereken ve üzerinde pratik yapmanız gereken malzemelerdir. El kabiliyetinizi ve bir çok özelliklerinizi geliştirirler. Bunların hepsini birarada bulup güvenle alabileceğiniz Türkiye ‘nin en büyük sihirbazlık malzemeleri aletleri mağazası Sihirci.com dur, tıklayıp gidebilirsiniz; Sihirbazlık Malzemeleri

Sünger Toplar – Sponge Balls

Sünger Toplar(Sponge Balls) illüzyonistlerin en çok kullandığı malzemelerden biridir. Piyasada birçok çeşidini bulabileceğiniz bu sünger toplar ile birbirinden farklı ve güzel masabaşı(closeup) illüzyon numaralarını sergileyebilirsiniz.Çeşitli boyutlarda, şekillerde ve renklerde bulunabilir. Yanınızda herzaman taşıyabileceğiniz ve en etkili close up oyunlarını sergileyebileceğiniz bir malzemedir.

Marka olarak piyasada birçok çeşidi olmasına rağmen “Magic by Gosh” adlı firmanın sünger topları en kaliteli çeşitlerden biri. En küçük boyu olan 1 inch, orta boy olarak 1.5 inch ve büyük boy olarak 2 inch boylarını tercih edebilirsiniz. Tabiki başka marka ve boyutlardada temin edebilirsiniz, ama en çok tercih edilenler genellikle bu boyutlar.

İllüzyonistlerin sünger toplar ile sergilediği oyunlarda genelde kırmızı renkli sünger topları tercih ettiklerini görsenizde birçok farklı renklerde çeşitleride piyasada bulunmakta. Aynı zamanda sadece top şeklinde değil, sünger topun sünger küpe dönüşmesi şeklinde oyunlarda kullanılan küp çeşitleride bulunmakta. Ayrıca şovlarınızın daha etkili olması için kullanabileceğiniz tavşan veya başka hayvan çeşitlerinde hazırlanmış özel süngerlerde vardır.

“Sünger Top Rutinleri”nde genellikle asıl yapılan ve önemli olan iş manipülasyon olduğu için bu oyunları gerçekleştirebilmeniz için bol pratik yapıp çalışmanız gerekmektedir. Birçok illüzyonist farklı rutinler ile bu gösterileri sergilemektedir. Onları izleyip sizde kendinize özgü bir rutin geliştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Araç çubuğuna atla