Ana Sayfa Sihirbazlık Numaraları Sihirbazlık Hileleri Karabiber ve Kürdanla Para Düşürme Numarası

Karabiber ve Kürdanla Para Düşürme Numarası

0
Karabiber ve Kürdanla Para Düşürme Numarası

KÜRDANLA PARA DÜŞÜRME HİLESİ

Yine uygulanışı kolay ve arkadaşlarınızı şaşırtıp eğlenceli vakit geçirebileceğiniz basit bir şov ile karşınızdayız. Bu ilizyon gösterisinde bir adet cam ya da plastik şişe(maden suyu, kola, gazoz şişesi…), bir adet kürdan ve bir adet 5 ya da 10 kuruşa ihtiyacımız var. Şişenin ağız kısmına kırılıp “V” şekline getirilmiş bir kürdan koyup bu “V” şeklinin ortasına bozuk(madeni) paramızı yerleştiriyoruz ve kürdanımıza birkaç damla su döküp hokus pokus dediğimizde para şişenin içine düşüyor. Videoyu izleyip öğrenelim.

Püf Nokta: Kürdanı kesinlikle çok fazla kırmayın. Ayrıca kullanacağınız bozuk paranın küçük olmasına dikkat edin. Örneğin 5 kuruş ya da 10 kuruş bu iş için uygundur. 3-4 damla suyu tam olarak kürdanı kırdığınız bölüme dökmeyi unutmayın.

Karabiber numarası ise şu şekilde;

Bir tabak suyun içindeki karabibere parmağınızı soktuğunuzda tüm karabiber sizden hızla uzaklaşacak. Bu güzel gösteri için lazım olan şeyler; tabak, biraz su, biraz karabiber ve bir damla bulaşık deterjanı. Dilerseniz bulaşık deterjanı yerine sıvı sabun da kullanabilirsiniz. Buyrun izleyelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Araç çubuğuna atla