Ana Sayfa Sihirbazlık Dünyası Sihirbazlık Sanatı Hokkabaz Değil Sihirbaz – Doruk Ülgen

Hokkabaz Değil Sihirbaz – Doruk Ülgen

0
Hokkabaz Değil Sihirbaz – Doruk Ülgen

Bugüne kadar türk illüzyonistler tarafından yapılmış en hacimli ve kapsamlı sihirbazlık gösterilerden biri olan ‘ Hokkabaz Değil Sihirbaz ! ‘ gösterisi, Dünyanın en iyi sihirbazı ödüllü, ünlü sihirbaz Doruk Ülgen tarafından tasarlanıp sunulmuştur, kısıtlı olarak sunuma devam etmektedir.

Oyunun tanıtım yazısı ve tanıtım videosu aşağıda;

Hokkabaz değil SİHİRBAZ!

Türkiye’nin en iyi sihirbazı olarak gösterilen Doruk Ülgen ‘in uzun süredir beklenen muhteşem gösterisi başlıyor !

“Hokkabaz değil SİHİRBAZ!” adındaki gösteri sizi sihirli ve bir o kadar komik bir dünyaya götürecek. Hem şaşıracak hem de kahkahalar atacaksınız. Yediden yetmişe herkese hitap eden, unutamayacağınız rengarenk bir gösteri sizi bekliyor.

TİM Show Center da sergilenecek olan gösteri seyircilerle etkileşimli bir biçimde sergileniyor. Kendinizi her an sahnede eşi benzeri olmayan bir deneyimi yaşarken bulabilirsiniz. Buna bir örnek isterseniz; Doruk Ülgen seyircilerden birini sahneye alıp havada asılı bırakacak!

Doruk Ülgen gösteride sahnenin ortasında esrarengiz bir biçimde meydana geliyor, saniyeler içinde kıyafetlerini değiştiriyor, güzel asistanının kafasını koparıyor, antika bir sehpayı uçuruyor, ellerinde bir kar fırtınası oluşturuyor, asistanını uçurup havada kaybediyor ve bunlar gibi birbirinden ilginç ve inanılmaz gösteriler sergiliyor. Bütün bunların yanı sıra gösteri komedi ile harmanlanarak çok keyifli dakikalar yaşatıyor.

Ünlü sihirbazın web sitesi ve gösteri bilgilerine bu linkten ulaşabilirsiniz; sihirbaz

BONUS;

Sihirbaz Doruk Ülgen ‘le gösteri öncesi çok keyifli bir röportaj;

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Araç çubuğuna atla