Ana Sayfa Featured Doruk Ülgen

Doruk Ülgen

0
Doruk Ülgen

Sihirbaz Doruk Ülgen, Dünyanın En İyi Sihirbazı ödülünü almış, ülkemizde en çok talep gören illüzyon sanatçısıdır, yaşayan en önemli ustalardan biridir. Televizyon da şişirilmiş bir kaç diğer ismin çabucak kaybolduğu aşikar ancak D.Ü. yıllardır başı çekiyor. Resmi web sitesi; Sihirbaz

Konuk olduğu sayısız televizyon programından ve sahnelerden tanıdığımız Doruk Ülgen, Dünya Sihirbazlar Birliği tarafından daha önce David Copperfield, Criss Angel gibi dünyaca ünlü isimlere verilmiş, sihir dünyasının Oscar’ı olan Merlin Ödülü’ne 2011 yılında layık görülerek “Dünyanın En İyi Sihirbazı“ seçilmiştir. Uluslararası ödüllü gösterilere sahip performans sanatçısı Doruk Ülgen gösterilerini çoğu zaman komedi ve seyirci etkileşimi ile harmanlıyor. Doruk Ülgen alanındaki en kapsamlı kitap olan Sihirbazlık Kitabı’ nın yazarı, Türkiye’nin en geniş sihirbazlık platformu Sihirci.com‘ un kurucusudur. Hokkabaz Değil SİHİRBAZ ! adlı gösterisi pek cok şehirde başarıyla sergilenmeye devam etmektedir.. Dünyada sadece birkaç kişi tarafından sergilenebilen, Türkiye’nin ilk ve tek Surat Değiştirme ustası ve Hızlı Kıyafet Değiştirme sanatçısıdır. Mentalizm (zihinsel) gösterileriyle de alanında bir numara olarak bilinen, British Council (TOEFL düzenleyicisi) ‘ dan aldığı varolan en yuksek seviyedeki ingilizce eğitimi sayesinde ingilizceyi anadili gibi konuşabilen Doruk Ülgen, Cambridge University adına eğitici konferanslar vermek dahil pek çok internasyonel gösteri / seminer sürdürmektedir.

Sanatçı kimliğinin yanı sıra kullandığı özel teknikleriyle aranan bir satış/pazarlama uzmanı olan Doruk Ülgen, Merkez Noktasi (.com) firmalar grubunun kurucusu olarak iş hayatında da pek çok başarıya imza atmıştır, projelerini sürdürmeye devam etmektedir. Sanat dünyası ile iş dünyasını birleştirerek, satış ve pazarlama alanlarındaki uzmanlığını, illüzyon ve mentalizmden edindiği eşsiz bilgi hazinesiyle birleştirerek “Bilinçdışı Düzeyde Algı Yönetimi” üzerine pek çok firmaya danışmanlık yapmakta, seminerler vermektedir. Gösterileriyle birleştirdiği konuşma / sunumları her zaman hafızalara kazanmaktadır. Coca-Cola, Pepsi, Honda, Conrad, Eczacıbaşı, Jb, Sheraton, Turkcell, Koç, Doğuş Holding gibi pek çok büyük marka mesajlarını efektif ve verimli bir şekilde iletebilmek, organizasyonlarını unutulmaz kılmak, davetlilerine eşsiz deneyimler yaşatmak için Doruk Ülgen ile çalışıyorlar. Tiyatro, müzik, dans gibi neredeyse tüm sahne sanatları üzerinde alanlarında dünyanın en iyi sanatçılarından özel eğitimler alan Doruk Ülgen çarpıcı görünüşü, mükemmel diksiyonu, karizmatik duruşu ve inanılmaz gösterileriyle seyircilerine unutamayacakları performanslar sunuyor. Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Doruk Ülgen, “İnsanları işletmekten” çok keyif aldığını söylüyor.

Doruk Ülgen ‘in tanıtım videosu ve gösteriler, konuşmacı kimliği için diğer sayfaya devam edin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Araç çubuğuna atla