Ana Sayfa Sihirbazlık Numaraları Sihirbazlık Hileleri Bardaktan Çıkan Mendil ve Azalan Süt

Bardaktan Çıkan Mendil ve Azalan Süt

0
Bardaktan Çıkan Mendil ve Azalan Süt

Pek çoğunuzu hayrete düşürecek ve evde uygulanabilecek bir başka numarayla karşınızdayız. Bu gösteride küçük bardakta bulunan sütü daha büyük bardaklara aktaracağız ve her seferinde süt, büyük bardakları bile ağzına kadar dolduracak. Hilenin uygulanışı oldukça basit. Videoyu izleyelim.

ilk videoda bu süt gösterisini izliyor, öğreniyorsunuz. Püf Nokta: Bu ilizyon gösterisinde tüm bardakları şeffaf(cam) ama puslu bardaklardan seçin. Şeffaf(cam) olması hilenizin inandırıcılığını artıracak, puslu olması ise size hilenizi saklama imkanı verecektir.

Profesyonelce yapılmış bardakları Sihirci.com dan alabilirsiniz.

ikinci videoda ise;

BARDAKTAN MENDİL ALMA HİLESİ

Yine oldukça basit ve şaşkınlık veren bir sihirbazlık numarası öğreneceğiz. Bardağın içine mendil koyup bardağın ağzını bir bezle örtüp arkadaşımıza veriyoruz, üstüne lastik geçiriyoruz. Biraz hokus pokus, biraz abra kadabra yapınca bardağın dibinden(taban kısmından) mendili çekmeyi başarıyoruz. Buyrun numarayı nasıl yaptığımızı görelim.

Püf Nokta: Bu sihirbazlık numarasını en iyi verimle yapabilmek için bardağın alt ve üst kısmının aynı genişlikte olması gerekmektedir. Videonun üst kısmında yer alan bardak şekline benzer bir bardak kullanın. Bardağı hızlıca ters çevirip üzerini bez ile örttüğümüzde sırrımız açığa çıkmamalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Araç çubuğuna atla