Kürdan Zıplatma Numarası

0
Kürdan Zıplatma Numarası

İlk bakışta ilginç ve inanılmaz gelen fakat sonradan hilesini videodan izlediğinizde “Amaaan! Ne kadar basit ilizyonlar koyuyorsunuz sitenize!!!” diyeceğiniz bir gösteriyle karşınızdayız. Bu gösteride malzeme olarak sadece 2 adet kürdan lazım. Kürdanlardan biri diğerini hiç temas etmeden zıplatacak. Nasıl olacak diyorsanız izleyelim, öğrenelim.

Püf Nokta: Videomuzu izleyip sihirbazlığı hala anlamadıysanız anlatalım; kürdanı elinizde tuttuğunuz kürdanı küçük bir parmak hareketinizle hoplatıyorsunuz ve diğer kürdana çarpınca da çarptığımız kürdan uçuveriyor. Yaptığımız numarayı daha gerçekçi göstermek için elinizdeki kürdanı kulağınıza sürtün ve sanki sürtünme sayesinde(statik elektrik) bunu yapıyormuş gibi olursunuz ve arkadaşınız da denemek istediğinde avucunu yalar:)

Bir de Bonus olarak Kürdan Kırma Numarası hilesi ! ;

Şimdi basit ama etkileyici bir numara öğreneceğiz. Mendilin içine koyduğumuz kürdanı izleyicinin gözü önünde parça parça kıracağız ve mendili açtığımızda abra kadabra yapıp kürdanı eski haline döndüreceğiz. Buyrun sihirbazlık gösterisinin yapılışını beraber izleyelim.
Püf Nokta: Mendili katladıktan sonra doğru kürdanı kırdığınızdan emin olun:) Ayrıca dilerseniz bu hileyi kibrit çöpüyle de yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Araç çubuğuna atla