Ana Sayfa Featured Kağıttan Para Yapma Numarası Açıklaması

Kağıttan Para Yapma Numarası Açıklaması

0
Kağıttan Para Yapma Numarası Açıklaması

İnanılmaz kolay ve bir o kadar da etkileyici olan bir ilizyon hilesini sizlere anlatıyoruz. Bu sihirbazlık şovumuzda elimizdeki 5 adet boş kağıdı paraya çevireceğiz. Bu para yapma hilesi için bize lazım olan malzemeler; 5 adet para(banknot) ve 5 tane de parayla aynı boyda kesilmiş boş kağıt. Nasıl yapıldığını anlamak için videoyu izleyelim.

Püf Nokta: İzlediğiniz videoda kağıttan para yapmak işte bu kadar çocuk oyuncağı. Siz de sahte para yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey ise kullandığınız paraların hepsi de aynı büyüklükte olsun.(hepsi 10 tl, hepsi 20 tl gibi) Ayrıca kestiğiniz kağıtların boyu da tam paranın boyuyla eşit olmalı dikkat edin. Videodaki gibi elinizin altında kalan son kağıdı tamamen ters çevirmeyin de paranın yarısını gösterin;)

Bir de bonus;

KAĞIT YIRTIP BİRLEŞTİRME HİLESİ

Bu videomuzda herkesin gözü önünde paramparça ettiğiniz kağıdın tek parça olarak çıkması hilesini izleyeceksiniz. Kağıdın tek parça çıkması hilesinin nasıl olduğunu merak ediyorsanız videomuzu izleyin. Videonun sonunda hilenin püf noktası açıklanıyor.

Püf Nokta: Videoda da gördüğünüz gibi paramparça ettiğimiz kağıdın sırrı aslında avucumuza önceden sakladığımız kağıtta saklı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Araç çubuğuna atla