Ana Sayfa Sihirbazlık Numaraları Sihirbazlık Öğren Kağıt ile Kalem Kırmak – Ninja Numarası

Kağıt ile Kalem Kırmak – Ninja Numarası

0
Kağıt ile Kalem Kırmak – Ninja Numarası

Bir ninja gibi, günlük bir objeyi, kağıdı bir silaha çevirebilirsiniz.

Bir kağıt parçası ile koca bir kalemi kırabilir misiniz? Eğer bu videomuzu izliyorsanız artık siz de insan üstü güçlere sahipsiniz. Bir kalemi arkadaşınızdan tutmasını rica ediyorsunuz ve bir kağıt parçası ile kaleme vurarak kalemi ikiye ayırıyorsunuz. Kesinlikle kalem önceden kırık kalem değil. İlizyonun nasıl olduğunu öğrenmek için videoda gösterilen hileyi izleyin.

Püf Nokta: Bu ilizyonu yaparken birkaç şeye dikkat etmek gerekiyor. Öncelikle kalemi tutmasını istediğiniz kişi gösteriye başlamadan önce oturup anlaştığınız biri olmalı. Çünkü parmağınızla kaleme yük bindirdiğinizi ister istemez fark edecektir. Ama seyirciler kağıt parçasının parmağınızı kapatmasından dolayı asla fark edemezler. İkinci önemli nokta ise kalemin uzunluğu. Fizik kuralları gereği kalem ne kadar uzun olursa kırılması da o kadar kolay olacaktır. En önemli şey ise bu gösteriyi yaparken seyircilere yan şekilde durmanızdır. Karşınızdaki kişi ile paralel durup seyircilere yan profilden durmanız gerekir.

Bu da bonus;

KALEMİ EL DEĞMEDEN HAREKET ETTİRME HİLESİ

Bu videomuzda pet şişe içine konan kalemin el değdirilmeden hareket etme hilesini izleyeceksiniz. Size sadece ince bir ip gerekiyor. Kalemin el değmeden nasıl hareket ettiğini merak ediyorsanız videomuzu izleyin. Videonun sonunda hilenin püf noktası açıklanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Araç çubuğuna atla