Ana Sayfa Sihirbazlık Dünyası Sihirbazlık Sanatı Guy Bavli – Mentalizm Konferansı

Guy Bavli – Mentalizm Konferansı

0
Guy Bavli – Mentalizm Konferansı

Guy Bavli – Mentalizm Konferansı , eski bir etkinliktir, arşivlerimize ekliyoruz.

Guy Bavli
Dünyaca ünlü mentalist ve sihirbaz Guy Bavli, mentalizm konferansı ve söyleşisi için ilk kez İstanbul’da Türk sihirbaz ve mentalistlerle buluşuyor. Guy Bavli’nin , çok ender verdiği “lecture”ını dinlemek ve ustanın sırlarını paylaşmak için tek fırsat. Guy Bavli , yılda sadece bir veya iki kez gerçekleştirdiği “lecture”ını bu yıl sadece İstanbul’da gerçekleştirecek.

Guy Bavli Metal bükme kaiık bükme gösterisi izle;

Guy Bavli’nin “Master of the Mind” gösterileri 55 ülkede, sayısız seyirci tarafından izlendi. Bu hayatta seyrek yakalanabilecek fırsat ile Guy, hem sahne, hem de close-up gösterilerde kullanılabilecek, özgün repertuarını katılımcılarla paylaşacak. Guy Bavli’nin en güçlü ve tanınmış yönü mentalizm dalı. Ancak tecrübesi, bir çok farklı konuları da kapsamakta. Guy Bavli’nin çalışmalarının işlerliği bir çok uluslararası yıldız isim tarafından ispatlanmış durumda.

Bu “lecture” süresince, Guy Bavli’nin kendi gösterilerinde kullandığı efektleri görüp, öğrenme şansını bulacaksınız. Dilediğiniz her türlü soruyu sorarak merak ettiğiniz konularda cevaplar bulabileceksiniz.

Bu,İstanbul’da sadece tek kez gerçekleşecek bir etkinlik olup, üç sene üst üste “Magician / Entertainer of The Year” ödülünü alan ünlü performansçıyı daha yakından tanışmak ve bilgilerini paylaşmak için benzersiz bir fırsat. “Stars of Magic” , bu uluslararası ünlü ismi İstanbul’da , Türk sihirbazları ve sihirseverleri ile buluşturmaktan büyük mutluluk duymakta. Kar amacı bulunmadan, sadece uluslararası isimleri ve tecrübelerini, Türk meslaktaşları ile paylaşmasını sağlamak umudu ile organize edilen bu “lecture” etkinliğinde sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

“Guy is a MASTER in mind over matter… there is an Enigmatic Personality in him… He is an amazing performer!”
Uri Geller (UK)

“I am astounded by your innovative use of your original and modern ideas in the ancient art of mystery, you are truly an expert in your craft”
Milt Larsen, founder, Magic Castles, Inc.

“Guy is clearly one of the top practitioners of mentalism in the world today”.
Lance Burton – Master Magician, Monte Carlo hotel and casino Las Vegas NV (USA)

“Guy is a wonderful practitioner in the art.”
Criss Angel – Mind Freak, A&E

Tarih: 24 Mayıs 2009 Pazar Saat 18:00 – 20:00 arası

Yer: Atilla İlhan Kültür Merkezi Meşrutiyet Cad. No:3/3 Galatasaray-Beyoğlu (Galatasaray Lisesi Karşı Sokağı, GS Store üstü) Kafeterya bulunmaktadır

Lecture Ücretleri:
1. Kategori (VİP): 110TL – Lecture + 3 özel oyun (satış fiyatları $62.00 USD değerinde)
2. Kategori: – 30TL – Lecture (tek başına)

Katılım sayısı limitli olup, katılım ücretleri en geç 22 Mayıs Cuma gününe kadar havale ile yapılmalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Araç çubuğuna atla