16. İzmir İllüzyon Buluşması

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 3 ay önce Özlen Tuncer tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #1434 Yanıtla
  Özlen Tuncer
  Ziyaretçi

  ————-PLEASE NOTE THAT THE ENGLISH TEXT IS BELOW ! SO PLEASE SCROLL DOWN—–

  Sevgili İllüzyon Dostları,
  Bildiğiniz üzere Erdinç DEMİRAY, Selim BAŞARIR ve Özlen TUNÇER’in önayak olarak başlattığı ve sizlerin desteği ile süren İZMİR İLLÜZYON BULUŞMASI’nın bu yıl 16 ıncısı yapılıyor.
  Her yıl olduğu gibi bu yıl da buluşmamızı biraz daha geliştirdik. Deneyimlerimiz doğrultusunda, etkinliklerimizin daha nitelikli olması için çalışmalarımıza oldukça erken başladık. Gene de, ayrıntılarımızı şekillendirmeyi sürdürüyoruz.
  Ana hatları ile 16 INCI İZMİR BULUŞMASI’nın programı şöyle :
  TARİH : Bu yıl buluşmamızı 20,21 v3 22 Ağustos 2015 tarihlerinde öngördük. Erken gelen ve/veya geç ayrılmak isteyen konuklarımızın için de bağlantılarımızı yaptık.
  YER: Bu yıl da etkinliklerimizin ana merkezi OBA DINLENME TESISLERI olacak.
  Gala Gecesi, şu an için OBA Hotel Lobisinde düşünülüyor ancak katılımın fazla olması halinde Konak yada Çözüm Ortağı Belediyelerin en uygun salonlarından birinde gerçekleştirilecek. Galanın ardından Close – up ve “Open Stage” gösterileri de gene OBA’da.

  HANGİ ETKİNLİKLER VAR :
  – Gala gösterileri (Yabancı sanatçılara öncelik verilecektir)
  – Open Stage ; Günün her saatinde, dileyen herkesin gösteri yapabileceği bir ortam
  – ERDİNÇ DEMİRAY YENİ UFUKLAR GECESİ: ( 20 AĞUSTOS 2015 ) 20 yaş altı genç illüzyonistlerin ve yaşı ne olursa olsun yeni ya da deneyimi az illüzyonistlerin sahne alacağı etkinlik. (2011 yılında Ailesinin talebi, ve Ring 379 Yönetim Kurulu’nun oybirliği ile aldığı karar uyarınca, İZMİR İLLÜZYON BULUŞMASI varolduğu sürece , Yeni ufuklar Gecesi’nin adı “ERDİNÇ DEMİRAY YENİ UFUKLAR GECESİ” olarak değiştirilmiştir )
  – Gün boyu CLOSE-UP gösterileri
  – İllüzyon ÖĞRENİYOR ve ÖĞRETİYORUZ Oturumları.
  – Seçkin illüzyon VİDEO gisterimleri
  –Satıcı ve oyuncuların buluştuğu SİHİR PAZARLARI.
  – Seminerler
  – Konferanslar
  – Paneller
  – Çekilişler
  – Gün boyu, denize nazır, her türlü “illüzyon Düşünce Alışverişi” oturumları
  – Buluşmaların ilk yılından beri katılımcılar arasında olan Mahbubi (Hakkı YAZILIKAYA), Cengiz ÖZYURT, Gandagan (İsmail ÇİÇEK) ve Mr. Magic( Erdinç DEMİRAY), Mandrake ( Ertuğrul IŞINBARK) Köşesi, Anı defteri ve söyleşisi
  – Diğer söyleşiler
  – Yitirdiğimiz dostlarımız adına lokma döktürülmesi ( Sponsor IBM SMYRNA RING 379 )
  – İllüzyon Bilgi Yarışması
  – Her yıl olduğu gibi sınırsız, doyulmaz sohbetler.
  – Her yıl olduğu gibi, sıcak önerilerinizin hemen uygulanması ile gerçekleşecek diğer her türlü etkinlik.
  – GALA GÖSTERİSİ ( 21 AĞUSTOS 2015 ) ( Katılım durumuna göre; Bir Belediyenin tiyatrosunda yerli ve yabancı sanatçıların katılımı ile gerçekleştirilecektir)
  – KAPANIŞ GALASI (22 Ağustos 2015 ) Oba Hotel lobisinde. Yerli, yabancı sanatçıların katılacağı bir tür gelecek yıl buluşma sözü ve çağrısı anlamındaki haraketli gösteriler.yer alacaktır.
  ÖNEMLİ : Katılımcı ya da izleyici yoğunluğu nedeniyle etkinlik alanının yetersiz kalması ve izdiham yaşanmasının önüne geçmek için, bu yıl DAVET UYGULAMASI başlatılmıştır. Bu etkinliğe ( Doğrudan, genel bir e- posta gönderisi ya da Facebook sayfalarındaki açık bir ilanla ) DAVET EDİLMİŞ YERLİ konuklarımız, BAŞVURUDA BULUNARAK İSİMLERİNİ yazdırmış olmaları kaydıyla 3 gün boyunca, yukarıdaki BÜTÜN ETKİNLİKLERDE katılımcı ya da izleyici olarak kendilerine ayrılan kontenjandan yararlanabilecekler ve bunun için sadece
  — Kişi başına 20 TL,
  — Ailece geliyorlarsa (çocuk sayısına bakılmaksızın) 30 TL,
  — SATIŞ STANDI kurmaları halinde 250 TL
  ödeyeceklerdir.
  DAVET EDİLMEMİŞ YERLİ KONUKLARIMIZ ise bu amaçla ayrılan özel kontenjandan yararlanmak istedikleri taktirde, başvurdukları sırada kontenjanın uygun olması kaydıyla ve yukarıda anılan her bir tutarın 5 KATINI ödeyerek katılabileceklerdir. Aksi halde, izleyici ya da katılımcı sıfatıyla hazır bulunmalarına yardımcı olamayacağız.
  RİNG 379 dışında kalan IBM üyeleri TVP, İllüzyonistler Derneği Üyeleri Dernek başkanı, IMS üyeleri ise TP leri kanalıyla başvuruda bulunmuş olmaları ve başvuru öncelikleri gözetilerek (öngörümüş 20 kişilik) özel kontenjan içinde bulunmaları kaydıyla, katılam ücretinden muaf olacaklar, aksi halde, YERLİ DAVETLİ ÜCRETİNİN YARISI kadar ödeme yapacaklardır.
  KONAKLAMA : Her yıl olduğu gibi bu yıl da, OBA DINLENME TESISLERI ile özel fiyat anlaşması yapılmıştır. Bu tesislerde, özel fiyatlar üzerinden konaklamak isteyen konuklarımız da elbette sınırlı sayıdaki oda kontenjanından başvuru öncelikleri gözetilerek yararlanabileceklerdir.
  16.ncı İZMİR İLLÜZYON BULUŞMASI aşağıda isimlerden oluşan bir “ORGANİZASYON KURULU” tarafından düzenlenmektedir :
  Emrah TEMEL —— RING 379 YK Üyesi ve Dönem Başkanı
  Yavuz ORAN ——— RING 379 YK Murahhas Üyesi
  Özlen TUNÇER ——- RING 370 YK. Murahhas Üyesi
  İsmail TAN ———— RING 379 YK Üyesi
  Coşkun PINAR——— RING 379 YK Üyesi

  İzmir Konak Belediyesi Ve Karabağlar tarafından desteklenen bu organizasyona ilişkin iletişim (sorularrınız, görüş ve önerileriniz, her türlü katkılarınız ile 1000,- TL’dan başlayan sponsorluk talepleriniz) için şu e – posta adresinden ileti gönderebilirsiniz:smyrnaring@gmail.com
  Dileğimiz, Türk illüzyonun dünyada daha iyi bir şekilde anılmasına da hizmet eden bu benzersiz etkinliğin, her geçen yıl daha nitelikli, daha etkin, daha yaygın, daha renkli ve daha bu büyük ölçekte gerçekleşmesi, her bir konuğumuzun da en mutlu anılar ile ayrılmasıdır.
  Şimdiden, iyi eğlenceler diler, saygılarımızı sunarız.
  Organizasyon Kurulu Adına
  IBM Türkiye TVP si Ozlen TUNCER / Dr.TORA

  ———————– ENGLISH TEXT ————————————-:
  Dear magical friend,

  As we did in the last 15 years , this year we are preparing to organise the 16th Izmir Magic get together. Naturally we have learned much from last years and again this will be a friendly 3 days full of magic. The details in brief as follows:

  The Date of the Event:20,21 and 22nd of August 2015

  The Place of the Event: Izmir, Turkey

  OBA Holiday Site

  Guzelbahce / Izmir / Turkey

  http://www.obahotel.net

  ( But GALA Night will be in another Theater if needed )

  The contents of the event:

  At the OBA HOLIDAY SITE:

  – Open Stage: Where anybody can use the stage as much and as often as he wishes,
  – Erdinc Demiray New Horizons: Shows by the young magicians younger than 20 years old and new magicians of any age

  – Close up Sessions till morning every evening.

  – Magic Bazaars

  – Magic Seminars,

  – Workshops,

  – Lectures

  – Brain stormings

  – Erdinc DEMIRAY tribute Corner

  – Lots of Conversations which will never end.

  – And anything may come as offers and recommendations.

  At The Theater ( the exact Location will be announced Later):

  – Gala Night and Magic Bazaar.

  Details in Brief: -The first day: We will begin by registering and Magic Bazaar till evening and will go on with seminars and lectures which will be announced later as the people confirm what they will do. During evening A new activity we call as NEW HORIZONS will take place where young magicians who are younger than 20 years old will be performing. And Later there will be an Open Stage which will be available for those who want to show or share something as well as the dealers who want to demonstrate their goods. No limit will be set, but registering in advance will be required. And as usual we will do close ups around a big table till morning with those who can resist.

  – The second day: We will again have the Magic Bazaar and lectures during the day. And people may also enjoy the swimming pool for sometime. In the late afternoon we shall move to a THEATER for the Gala Show if we do not plan it to do it in the Hotel’s Lobby. And there will be again a Magic Bazaar for there may be new comers to our event from the center of the city.

  In the Gala Show; some Turkish Performers as well as any Foreign friends will perform. The priority to perform will be on the foreign friends for we will not have a chance to see them often around Turkey. The duration of ther acts will be free for the foreigners but will be limited to 10 minutes for the domestic performers. After the Gala Show we will move back to OBA Holiday Site where open stage and close up sessions will be carried with those who want to sleep late.

  – The third day: We will again begin with magic bazaar, lectures, workshops and seminars. We will have Open stage all the day long and finally towards the midnight we will officially close the event. However we may continue with those who also want to stay more.

  Fee Strategy: Individual: 100 USD But may be waived if you are a member of IBM, IMS or the Magic Cafe.

  Dealer’s Table: 250 USD but may be paid in magic goods. If agreed in advance.

  Other points to consider: -Every Attendant will pay for his own accomodation. Nevertheless, there is a special fare for the hotel accomodation in OBA Hotel ( Room Only ) for the participants,. You may ask for a reservation in advance and we will do it for you at no extra charge.

  -There is a wide variety of restaurants and food resources around.

  – The swimming Pool is half price for the Hotel guests attending to the event.

  – The sea is only accross the road.

  We will be more than happy to answer any of your questions.

  We are looking forward to seeing you here in Izmir, TURKEY

  On behalf of the organisation commitee;

  Ozlen TUNCER aka Dr.TORA

  ozlentuncer@gmail.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
Yanıtla: 16. İzmir İllüzyon Buluşması
Bilgileriniz:
Araç çubuğuna atla