Ana Sayfa Featured Fenomen Yarışması – Sinan Çetin ile Uri Geller

Fenomen Yarışması – Sinan Çetin ile Uri Geller

0
Fenomen Yarışması – Sinan Çetin ile Uri Geller

Sunuculuğunu ünlü yönetmen Sinan Çetin’in üstlendiği, jüri üyeliğini dünyaca ünlü Mentalist Uri Geller’ in yaptığı Star TV ekranlarında Perşembe akşamları “Sinan Çetin’le Fenomen” adı ile yayına girdi.

Fenomen Yarışması Sonuçlandı (29.05.2008)

Genel Yönetmenliğini Star TV Projeler Direktörü Fasih Saylan’ın, yapımcılığını Hayal Mahsulleri Ofisi Sinan Yüce’nin jüri üyeliğini ise Mentalist Uri Geller’in üstlendiği “Sinan Çetin’le Fenomen” yarışması muhteşem finaliyle ekranlara veda etti.

Finale kalan 4 yarışmacı şu isimlerde oldu;
Berk Eratay Doruk Ülgen Enis Talas Mustafa Tufan

Rating kayıtları ve İzleyicilerden gelen sms oylamalarında en yüksek oyu tüm haftalar açık ara farkla Doruk Ülgen almasına rağmen, bir kerelik olsun ikinci sıraya düşmemesine rağmen ve son iki dakikaya kadar hala birinci olmasında rağmen, yarışma sonuçlarında birinci Berk Eratay olarak açıklandı. Bu hile ve müdahele sadece Ülgen’e değil, Türkiye’deki sihirbazlık sanatı ve mentalizm alanına sonraki yıllarda da etkisini gösteren acı bir darbe oldu. Bunun etkilerini Ülgen’e sorduk ve yakın zamanda bir yazı paylaşacağını belirtti, bekliyoruz.

[td_block_video_youtube playlist_title=”Fenomen Yarışması” playlist_yt=”X368-rq2bPA,9rBtCHiuYUU,RoPeY_RFln8,HSXvy7utvYU,LnSikOyy434,vClE0H8pRzY,n3d1Rnflgik” playlist_auto_play=”0″]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Araç çubuğuna atla