Bicycle İskambil Destesi

0
Bicycle İskambil Destesi

Bicycle® Playing Cards Türkçesi ile Bicycle Oyun Kartları US Playing Card Company tarafından 1885 yılından beri üretilen oyun kartları modellerinden biri. Özellikle Amerika’da bir çok Casino’da en çok kullanılan kartların üretimini bu firma yapmaktadır. İllüzyon dünyası içinde Bicycle çok önemli bir yerdedir.

Aynı zamanda Bicycle dışında Bee,Aviator,Tally Ho gibi birçok meşhur kart modelleri de bulunmaktadır.

İllüzyonistler kart oyunlarında bir çok marka ve modelde iskambil kartları kullanmaktadır. Fakat karşınıza en çok çıkacak model Bicycle olacaktır. Bicycle kartları yapıldığı malzemesi ,baskı kalitesi,desenleri,boyutları ve bunlara benzer birçok nedenden dolayı illüzyonistlerin bir numaralı tercihi olmuştur.

Aynı zamanda Bicycle çok tercih edilen bir model olduğu için özel amaçlar için üretilen kartlarda da Bicycle seçiliyor ve değişik renklerde,tiplerde,desenlerde Bicycle kartlar piyasaya sürülüyor.

Black Tiger, Ghost, Masters Edition, Tally Ho Black Viper, Vintage gibi çeşitli özel tasarımlara sahip desteleri bulunmaktadır. Bir çok illüzyonist oyunlarını sergilerken artık klasik olarak kabul edilen Kırmızı ve Mavi Bicycle destelerinin yanı sıra bu özel tasarlanmış desteleri de kullanmakta.

Eğer bu kartlardan edinmek isterseniz Türkiyede birinci kalite deste sadece Sihirci.com da bulunmaktadır. Zaman zaman mevcut olan diğer tüm alternatifler ya sahte ütün getirmektedir, ya da daha ucuz olması sebeiyle 3. kalite destelerden getirmektedir, aralarında önemli bir fark vardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Araç çubuğuna atla