Ana Sayfa Sihirbazlık Numaraları Sihirbazlık Öğren Amatörlerden Basit Sihirbazlık Numaraları Hileleri Öğren

Amatörlerden Basit Sihirbazlık Numaraları Hileleri Öğren

0
Amatörlerden Basit Sihirbazlık Numaraları Hileleri Öğren

Kolay sihirbazlık numaraları nasıl yapılır diye merak ediyorsunuz, sitemizin sihirbazlık numaralarıyla ilgili, birbirinden güzel açıklamaların bulunduğu Sihirbazim.com sitemizi incelemelisiniz. Profesyonel kalitede sihirbazlık hileleri ni ücretsiz öğrenebilirsiniz. Bu yazımızda farklı olarak; amatörlerden derleme sihirbazlık numaralarını paylaşacağız. Böylelikle ne kadar kolay ve yapılabilir olduğunu görebilirsiniz.

Siz de kendi videolarınız forumumuzda paylaşabilirsiniz, bir süre sonra böyle tekrar bir derleme yapıp sizi de dahil edebiliriz. Video ya da anlatım yeterince iyiyse tek başına da yayınlayabilirz !

Başlıyoruz;

1. İSKAMBİL KART MANİPÜLASYONU
Mustafa Seymen’den Profesyonel Düzeyde İskambil Kartlarıyla Manipülasyon Numarası

52’lik Bir iskambil destesi var ve birde açıkta olan kupa kız deste güzelce karıştırılır ve kupa kız destenin en üstüne koyulur. Rastgele herhangi bir yerden kart seçilir. Seçilen kart jokerdir. Jokeri açık bir yere bırakılır ve jokerin altındaki 2. kağıt alınır, 1-2 saniye sonra yerdeki açıktaki kupa kız 2. kart ise joker oluyor. Çok ilginç numara aşağıdaki videoda verilmiştir.

2. PARMAKTA LASTİK DEĞİŞTİRME HİLESİ
Ahmet Ertuğrul isimli amatör sihirbazımız bir gösteriyle daha karşınızda. Bu ilizyonunun adı Parmakta Lastik Değiştirme Hilesi. Videoda detaylıca açıklamasını ve püf noktasını anlatıyor.

Aynısının bir versiyonu daha
Oldukça güzel bir anlatımla küçük bir ilizyonsever arkadaşımızın sitemize gönderdiği sihirbazlık videosunu sizlerle paylaşıyoruz. Arkadaşımız Parmakta Lastik Değiştirme Numarasını yapacak ve anlatacak. İzliyoruz.

3. İP KESME HİLESİ
Mehmet Güngör isimli kullanıcımızdan profesyonel düzeyde başarılı bir “İp Kesme Hilesi”

4. TOPU KAYBETME VE YUTMA HİLESİ

Ahmet Ertuğrul isimli yetenekli arkadaşımız Topu Kaybetme Hilesi ile karşınızda. Hileyi yaptıktan sonra bir güzel nasıl yaptığını anlatıyor. Kendisini tebrik ediyoruz.

5. PARAYI SAKLAMA HİLESİ
Batuhan isimli oldukça yetenekli arkadaşımızdan Parayı Saklama Hilesi

sonraki sayafaya geçiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Araç çubuğuna atla